Наша гордість!

Date: 11 листопада 2022 о 10:13, Refreshed 11 листопада 2022 о 10:16
102 view

Центр позашкільної роботи завжди пишався своїми вихованцями: їхніми здобутками, досягненнями та перемогами. Найбільша наша гордість – це колишні гуртківці, які сьогодні стали на захист Вітчизни!
9 листопада в нашому закладі ми зустрічали випускника ЦПР, вихованця «Школи джур» , а нині мужнього захисника Артура. Артур - один з тих незламних та легендарних азовців, які захищали Маріуполь та до останнього боролися на «Азовсталі».
Шлях справжнього воїна розпочався в 2009 році, коли Артур став вихованцем «Школи джур» під керівництвом Михайла Миколайовича Гладуша. Цілих 7 років він пізнавав ази військової справи. За словами Артура, саме в цей час були закладені основи військової дисципліни. Заняття в «Школі джур» допомогли йому обрати свій майбутній шлях. В 2020 році Артур підписав військовий контракт. У складі полку «Азов», що базувався у Маріуполі, брав участь в бойових діях у самому місті, перебував на «Азовсталі», отримав два поранення. Після того, як хлопці вийшли з «Азовсталі», Артур опинився у фільтраційному таборі. Потім була Оленівка. Дякуючи Богу, Артур попав в першу групу обміну військовополоненими. І сьогодні він тут, на рідній землі.
Наша зустріч була теплою та відвертою. Від неї залишилися приємні та незабутні враження. Артур – позитивний, щирий, добрий, мужній, з незламною силою духа! Про свій бойовий шлях, про перебування в полоні він розповідав з посмішкою на вустах. Який же це сильний чоловік та безстрашний воїн! Наша безмежна шана, повага та неймовірна вдячність як Артуру, так і всім захисникам.
Начальник управління освіти Ірина Рябоконь та директорка ЦПР Наталія Сергієнко вручили Артуру від дітей міста обереги, малюнки, патріотичні браслети. Після лікування він повернеться до побратимів, яким і передасть дитячі подарунки.
Після зустрічі ми всі разом поклали квіти до пам’ятника героям за незалежність України. Вічна слава Героям!
Будемо молитися за Артура, за всіх наших хлопців, щоб вони обов’язково поверталися живими. Артур нам це обіцяв, а він з тих людей, які тримають слово. Чекаємо вас, хлопці! Наближаємо перемогу разом!